jEdit

Gelişmiş Metin Editörü
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.8 MB
  • Version 5.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma jEdit
jEdit yazılımı web geliştiricileri ve yazılımcıların sürekli olarak kullandığı gelişmiş bir kod editörüdür. 200' ün üzerinde formatı destekleyen yazılım, eklenti desteği sağlaması ve ücretli olarak sunulan benzer yazılımlar içerisinde en yaygın kullanılan
jEdit yazılımı web geliştiricileri ve yazılımcıların sürekli olarak kullandığı gelişmiş bir kod editörüdür. 200' ün üzerinde formatı destekleyen yazılım, eklenti desteği sağlaması ve ücretli olarak sunulan benzer yazılımlar içerisinde en yaygın kullanılanıdır.

jEdit ile aynı anda açık olan dosyalar üzerinde ve ilgili klasörlerdeki dosyalarda arama yapabilir, geriye dönük olarak yaptığınız aramaları kayıt ederek tek tuşla aramaları tekrar edebilirsiniz. Otomatik kod tamamlama ve bilgilendirme özelliği ile kodlarınızı hatasız bir şekilde derleyebilirsiniz. Eklenti desteği sayesinde tam kontrollü HTML editörü olabilen jEdit yazılımı kod derleyici, kod tamamlayıcı ve çoklu dil desteği sunan bir kod editörü haline getirebilirsiniz.

Yazılım her geçen gün geliştirilmekte olduğu için güncellemeleri otomatik olarak yapmaktadır. Bunun yanında kod renklendirme ve işaretleme, sınırsız kısayol tanımlama, yapılan işlemleri kayıt ederek makrolar ile çalışabilme, Ftp üzerinden çalışabilme, aynı anda birden fazla veriyi panoya kopyalayabilme özellikleri gibi daha bir çok özelliği jEdit yazılımında bulabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
jEdit indir